Kavel 1362 Gouden collier (2,26 g)
Kavel 1362. Gouden collier (2,26 g)

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) kort geelgouden collier, gemerkt met eikenblaadje op de sluiting.

Taxatiewaarde € 110 - € 140
Afmetingen Lengte 38,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel