| Kavel | 1362. Gouden collier (2,26 g) |
| Omschrijving | Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) kort geelgouden collier, gemerkt met eikenblaadje op de sluiting. |
| Taxatiewaarde | € 110 - € 140 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 38,5 cm |
| Conditie | Goede staat |
| Startbod | € |
| Verkocht voor | € 110 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |