Kavel 1642 Gouden damescollier
Kavel 1642. Gouden damescollier

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden damescollier, gemerkt met nieuw eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lichte gebruikssporen
Conditie Lengte 48 cm
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel