Kavel 1428 Gouden oorbellen met zirkonia en zilveren oorbellen met goud afgewerkt
Kavel 1428. Gouden oorbellen met zirkonia en zilveren oorbellen met goud afgewerkt

Lot van twee sets: één set 14 karaats (585/1000) geelgouden oorknoppen bezet met elk zes zirkonia’s, en een set eerste gehalte (925/1000) zilveren en 14 karaats (585/1000) gouden oorknoppen, gekeurd ‘925’ en ‘585’.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 16 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel