Kavel 1488 Gouden parfumflacon in foedraal
Kavel 1488. Gouden parfumflacon in foedraal

Een antieke 19e eeuwse kristallen parfumflacon, ovaal model, met 14 karaats (585/1000) geelgouden hals en dop, gegraveerd met onder andere meanderrand. Met binnenstopje, in foedraal

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte flacon 9,5 cm
Conditie Foedraal beschadigd, verder in goede staat
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel