Kavel 1297 Jan Saarloos (1948)
Kavel 1297. Jan Saarloos (1948)

Een 20e eeuws groen keramieken sculptuur van een kikker, gemonogrammeerd Jan Saarloos (’s Gravendeel, 1948).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 35 cm
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel