Kavel 1675 Japanse lakwerk bewaardoos
Kavel 1675. Japanse lakwerk bewaardoos

Japanse zwarte lakwerk bewaardoos gedecoreerd met goud geschilderde cirkels waarin diverse voorstellingen van dieren, bloemen en planten, begin 20e eeuw

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 6 x diameter 14 cm
Conditie Goede staat, heel lichte gebruikssporen in de vorm van kleine vlekjes
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel