Kavel 1672 Jissy Keuenhof (1970)
Kavel 1672. Jissy Keuenhof (1970)

Lot van drie bronzen sculpturen op taps toelopende houten sokkels, ‘schikgodinnen’. Aan de onderzijde gesigneerd ‘Jissy’ = Jissy Keuenhof (Kampen, 1970), gedateerd 2009.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 35,5 en 36,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel