Kavel 1692 J.W. Ooms
Kavel 1692. J.W. Ooms

Schilderij, olieverf op doek. Stadsgezicht Amsterdam met grachtenpanden en schuit. Rechtsonder gesigneerd W. Ooms.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Doek 40 x 60 cm, lijst 56 x 76 cm
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel