Kavel 1441 Kerfsnede jugendstil wandkastje, ca. 1920
Kavel 1441. Kerfsnede jugendstil wandkastje, ca. 1920

Een vroeg 20e eeuws Fries kerfsnede wandkastje, rijk gestoken, met deurtje en facet geslepen spiegel

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 75 x 79,5 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel