Kavel 1237 Klein model zilveren brandewijnkom, Alle de Haas Sneek 1911
Kavel 1237. Klein model zilveren brandewijnkom, Alle de Haas Sneek 1911

Een antieke vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren brandewijnkom. Renaissance stijl, gelobd, met graveer- en drijfwerk. Mr. Alle de Haas, zilversmid te Sneek van 1877 tot 1923, jaarletter B (1911).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 18 cm, hoogte 5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel