Kavel 1170 Kristallen vaasjes op zilveren voet en zilveren vaasje (5x)
Kavel 1170. Kristallen vaasjes op zilveren voet en zilveren vaasje (5x)

Lot van vijf vaasjes: een jaren ‘30 tweede gehalte (835/1000) zilveren vaasje, onduidelijk gekeurd, en vier kristallen vaasjes met tweede gehalte (835/1000) zilveren voet.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte vaasjes 10, 15, 18, 18,5 en 21 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel