Kavel 1380 Lot 17e eeuwse tegels (29x)
Kavel 1380. Lot 17e eeuwse tegels (29x)

Verzameling van 29 17e-eeuwse tegels, waaronder dieren in oxhoofd-hoekmotieven, landschappen, personen, en diverse fragmenten met vroeg polychroom.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 13 x 13 cm
Huidig bod € 320
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel