Kavel 1301 Lot divers aardewerk, o.a. Tichelaar
Kavel 1301. Lot divers aardewerk, o.a. Tichelaar

Lot divers aardewerk, bestaande uit één blauw-witte tegel met blauw transferdecor, gemerkt Regout op de achterzijde, vier 20e eeuwse blauw-wit gedecoreerde tegels met spinnekop hoekmotief, drie soldaten en één schepentegel, twee gemerkt Tichelaar Makkum, en een 20e eeuws polychroom gedecoreerd aardewerken sierbord, tevens Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede bord 28,2 cm, Regout tegel 15,2 x 15,2 cm, overige tegels ca. 13 x 13 cm
Conditie Regout tegel met kleuine chip, verder in goede staat
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel