Kavel 1496 Lot divers zilver (4x)
Kavel 1496. Lot divers zilver (4x)

Lot divers tweede gehalte (835/1000) zilver, waaronder een cakeprikker met één punt, Haags Lof, mr. van Kempen 1920, en 19e eeuwse natfruit- of olijflepel met getorste en gegraveerde steel, gekeurd ‘4GW’, een 20e eeuws schepje met opengewerkte steel en een 20e eeuwse natfruitschep, met opengewerkte bak en steel, mr. van Eldik, Zutphen 1947.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte prikker 20 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel