Kavel 1183 Lot divers zilver en verzilverd
Kavel 1183. Lot divers zilver en verzilverd

Lot divers zilver, waaronder een antiek 19e eeuws zilveren lodereindoosje, gehavend, een eerste gehalte (925/1000) zilveren eierdopje, gemerkt ‘Hans Hansen Denmark’, twee zilveren vaasjes en een kaarsenstandaard, een verzilverde pinguin en een kralentasje aan zilveren beugel, opengewerkt.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte grootste vaasje 12 cm
Conditie Diverse condities
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel