| Kavel | 1258. Lot diverse blikken |
| Omschrijving | Groot lot diverse 20e eeuwse blikken |
| Taxatiewaarde | € 30 - € 50 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Diverse afmetingen |
| Conditie | Gebruikssporen |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |