Kavel 1258 Lot diverse blikken
Kavel 1258. Lot diverse blikken

Groot lot diverse 20e eeuwse blikken

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen Diverse afmetingen
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel