Kavel 1431 Lot tegels, Tichelaar Makkum (30x)
Kavel 1431. Lot tegels, Tichelaar Makkum (30x)

Kratje gevuld met 20e eeuwse tegels, Tichelaar Makkum. Voornamelijk gedecoreerd met sterornament, mangaan, blauw-wit, geel-blauw etc.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Voornamelijk 13 x 13 cm
Conditie Enkele tegels met beschadigingen
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel