Kavel 1455 Lot Tichelaar en Altena (3x)
Kavel 1455. Lot Tichelaar en Altena (3x)

Lot aardewerk: een 20e eeuws polychroom gedecoreerd schoteltje en wandbord, beide gemerkt Tichelaar, Makkum. Met daarbij een grote 20e eeuwse polychroom gedecoreerde schotel, gemerkt Altena Makkum.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 37,5, 23,5 en 16,5 cm
Conditie Kleinste bordje gelijmd, Tichelaar wandbord met chip achterzijde, grote schotel in goede staat
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel