Kavel 1515 Lot van drie lodereindoosjes, 19e en 20e eeuws
Kavel 1515. Lot van drie lodereindoosjes, 19e en 20e eeuws

Lot van drie 19e en 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosjes: één 20e eeuws exemplaar, mr. van der Meulen Joure, jaarletter U (1979), en twee 19e eeuwse exemplaren, één gemerkt 10R = Stevens Tjitte Reitsma Jr., werkzaam Heerenveen/Sneek, werkzaam van 1859 tot 1892, jaarletter Z (1859), en één met onduidelijk meesterteken, jaarletter R (1851).

Taxatiewaarde € 80 - € 100
Afmetingen Hoogte grootste doosje 5 cm
Conditie Twee doosjes met lichte gebruikssporen, één met losse deksel.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel