Kavel 1295 Lot van twee barometers
Kavel 1295. Lot van twee barometers

Lot van twee 20e eeuwse messing aneroïde barometers, gemerkt ‘Europa’. Afgebeeld in ‘Aneroïde barometers - Ton Meyer’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel