Kavel 1462 Lot zilveren schepwerk (12x)
Kavel 1462. Lot zilveren schepwerk (12x)

Lot divers 19e en 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren schepwerk, o.a. twee roomlepels met getorste steel, gegraveerd en bekroond met een eikel, één gekeurd PS3 = Popke Siebma, werkzaam te Bergum/Groningen tussen 1877 en 1916., mosterdlepeltje, theelepel en suikerschepje bekroond met molen etc.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Molen suikerschepje 12,5 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel