Kavel 1229 Metalen bloempot op standaard
Kavel 1229. Metalen bloempot op standaard

Een 20e eeuwse metalen bloempot op hoge metalen zuil met verticale spijlen.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 177 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel