Kavel 1220 Metalen notuleertafel uit laboratorium
Kavel 1220. Metalen notuleertafel uit laboratorium

Een vroeg 20e eeuwse metalen en houten notuleertafel, uit het UMCG (Groningen). Met daarbij een metalen standaard.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel