Kavel 1158 Smeedijzeren plantentafeltje
Kavel 1158. Smeedijzeren plantentafeltje

Een 20e eeuws smeedijzeren tuintafeltje, met ovaal, gevlochten blad, op krulvormige poten.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Blad 95 x 70 cm, hoogte 100 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel