Kavel 1620 Tichelaar Makkum schotel
Kavel 1620. Tichelaar Makkum schotel

Een grote 20e eeuwse polychroom gedecoreerde Tichelaar Makkum schotel met rijke bloem- en vogeldecoratie, fraai uitgewerkt in een geschulpte rand.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 40 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel