Kavel 1409 Twaalf vroeg 20e eeuwse zilveren theelepels, Hooykaas
Kavel 1409. Twaalf vroeg 20e eeuwse zilveren theelepels, Hooykaas

Een cassette gevuld met twaalf vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren theelepels, gedeeltelijk gehamerd, Amsterdamse School stijl. Gemerkt met zwaardje en ‘HH’ = Hendrik Hooykaas. In cassette van J.M. Lucardie, Rotterdam.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 11,2 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel