Kavel 1104 Twaalf zilveren gebaksvorkjes, bekroond met eikeltje
Kavel 1104. Twaalf zilveren gebaksvorkjes, bekroond met eikeltje

Een 20e eeuwse cassette gevuld met twaalf tweede gehalte (835/10000) zilveren gebaksvorkjes, bekroond met eikeltje. Gekeurd met zwaardje en onduidelijk meesterteken ‘EM’ =, mogelijk mr. E. Maier, werkzaam te Amsterdam van 1956 tot 1969.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte vorkjes 12 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel