Kavel 1476 Twaalf zilveren theelepels en suikerschepje, bekroond met eikeltje
Kavel 1476. Twaalf zilveren theelepels en suikerschepje, bekroond met eikeltje

Een 20e eeuwse cassette gevuld met twaalf tweede gehalte (835/10000) zilveren lepeltjes en een suikerschepje, bekroond met eikeltje. Gekeurd met zwaardje en meesterteken B2V* = Bijkamp & Co. c.v., Steenwijk, periode 1946-1975.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte lepeltjes 11 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel