Kavel 1108 Twee 19e eeuwse Franse parfumflacons
Kavel 1108. Twee 19e eeuwse Franse parfumflacons

Lot van twee antieke 19e eeuwse Franse porseleinen parfumflacons, rijk versierd met blauwe en gouden bloemetjes, aan de voorzijde beschilderd met kinderen.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lichte beschadigingen
Conditie Hoogte 23 cm
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel