Kavel 1324 Twee 19e eeuwse zilveren natfruitschepjes, 1868 en 1875
Kavel 1324. Twee 19e eeuwse zilveren natfruitschepjes, 1868 en 1875

Lot van twee antieke 19e eeuwse tweede gehatte (835/1000) Nederlands zilveren natfruitschepjes. Beide rijk gegraveerd en met opengewerkte bak. Eén gekeurd van Kempen, jaarletter I (1868), de andere gekeurd ‘AK 47’ = A. Kuylenburg, Schoonhoven, jaarletter Q (1875).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 17 en 18 cm
Conditie Eén (Kuylenburg) in zeer goede staat, de andere met deukje aan voorzijde bak
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel