Kavel 1557 Twee 20e eeuwse hanglampjes
Kavel 1557. Twee 20e eeuwse hanglampjes

Lot van twee hanglampjes met messing montuur en gesatineerd glazen kapjes, eerste helft 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte geheel 75 en
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel