Kavel 1123 Twee dienbladen, met zilveren rand en grepen
Kavel 1123. Twee dienbladen, met zilveren rand en grepen

Lot van twee 20e eeuwse dienbladen: één met ovaal gefineerd houten blad en opengewerkte tweede gehalte (835/1000) zilveren rand, meesterteken BWE = B.W. van Eldik (Hollandia Zilversmederij), werkzaam te Zutphen, jaarletter H (1942) en één jaren ‘30 bakelieten exemplaar, gemerkt ‘Philite’, met tweede gehalte (835/1000) zilveren grepen, onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Grootste dienblad 31 x 22 cm
Conditie Bakeliet dienblad gelijmd, houten blad in matige staat
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel