Kavel 1303 Twee lodereindoosjes en een pillendoosje
Kavel 1303. Twee lodereindoosjes en een pillendoosje

Lot van drie 19e en 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren doosjes, waaronder één pepermunt - of pillendoosje, rond model, geribd. Aan de binnenzijde gekeurd met lopende leeuw, jaarletter N (1822) en meesterteken KVS = mr. Klaas van Sante, werkzaam te Amsterdam van 1822 tot 1846. Met daarbij twee 20e eeuwse lodereindoosjes, één vierkant en één achtkantig, één mr. van der Meulen, Joure, jaarletter H (1967), één zeskantig, ook van der Meulen Joure, jaarletter i (1968).

Taxatiewaarde € 80 - € 100
Afmetingen Hoogte grootste doosje 5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel