Kavel 1267 Twee paar 19e eeuwse gespen
Kavel 1267. Twee paar 19e eeuwse gespen

Lot van twee sets 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren gespen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4,5 x 3 cm en 5 x 6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel