Kavel 1677 Twee strooibussen en één parfumflacon, met zilveren monturen
Kavel 1677. Twee strooibussen en één parfumflacon, met zilveren monturen

Twee geslepen glazen strooibussen en parfumflacon, alle met zilveren dop: strooier met [1e gehalte] bolle dop met florale motieven, Sheffield, Engeland, en strooier met [1e gehalte] hoekige dop, Engeland, meesterteken vermoedelijk Horace Woodward & Co, en parfumflacon met rocailles op de dop, onduidelijk gekeurd [meesterteken P.O.T.]

Taxatiewaarde € 100 - € 120
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel