Kavel 1248 Twee zilveren klontjestangen en theezeefje op onderstel
Kavel 1248. Twee zilveren klontjestangen en theezeefje op onderstel

Lot divers zilver: twee tweede gehalte (835/1000) zilveren klontjestangen, één met takvormige en bladervormige steel, gemerkt met zwaardje en meesterteken HH = Hendrik Hooykaas, Schoonhoven. En één gegraveerd, mr. van der Meulen, Joure, jaarletter S (1953). En een tweede gehalte (835/1000) zilveren theezeefje. Op montuur, met drie pootjes, versierd met ramskoppen, en lekbakje.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte klontjestangen 11,5 tot 12 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel