Kavel 1235 Vergulde Dupont aansteker
Kavel 1235. Vergulde Dupont aansteker

Een 20e eeuwse jaren ‘70 vergulde aansteker, aan de onderzijde gesigneerd Dupont, Paris.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 4,6 x 3,5 x 1,4 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel