Kavel 1465 Vier Delfts aardewerken borden en schotels, waaronder 18e eeuws
Kavel 1465. Vier Delfts aardewerken borden en schotels, waaronder 18e eeuws

Lot van vier Delfts aardewerken borden en schotels, waaronder twee 18e eeuwse borden.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 22, 22,5, 23 en 35 cm
Conditie Enkele beschadigingen, randchips
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel