Kavel 1384 Vier designstoelen, Gunther Lambert Milano
Kavel 1384. Vier designstoelen, Gunther Lambert Milano

Lot van vier zwart essen gefineerde designstoelen, Gunther Lambert, Milano.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel