Kavel 1281 Vroeg 20e eeuws zilveren bonbonmandje in Louis XV stijl
Kavel 1281. Vroeg 20e eeuws zilveren bonbonmandje in Louis XV stijl

Een vroeg 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonmandje, Louis Seize stijl, rijk versierd met guirlandes, strikmotieven en urnen. Aan de onderzijde gekeurd met lopende leeuw, merk ‘Begeer’ en meesterteken ‘N2’ in ovaal = Johannes Jacobus Neurdenburg, periode 1894 tot 1923, werkzaam in o.a. Utrecht en Rotterdam.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 15 cm, hoogte 6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel