Kavel 1161 Vroeg 20e eeuwse aspergeschep, van Kempen 1908
Kavel 1161. Vroeg 20e eeuwse aspergeschep, van Kempen 1908

Een vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren aspergeschep. Gedeeltelijk opengewerkt, gegraveerd met voorstelling van een pijlenbundel in medaillon. Gekeurd met minervakopje, lopende leeuw en meesterteken ‘VK’ = van Kempen, jaarletter 1908.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 22,5 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel