Kavel 1546 Vroeg 20e eeuwse kassa
Kavel 1546. Vroeg 20e eeuwse kassa

Een zware vroeg 20e eeuwse metalen kassa, met opschrift in Guldens. Aan de onderzijde gemerkt Nationaal Kasregisters v/h Cord H. van Erk Amstel 190/192 Amsterdam-C'

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen HBD 54 x 50 x 41 cm
Conditie Matige staat
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel