Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 1359 Wassen etalagehoofd
Kavel
1359. Wassen etalagehoofd
Een 20e eeuws wassen etalagehoofd, ca. 1900.
Taxatiewaarde
€ 80 - € 120
Veiling
Sessie IV - 18 december 2025
Gebruikssporen
Huidig bod
€ 80
Verkocht voor
€ 80
Vorig kavel
Volgend kavel