Kavel 1359 Wassen etalagehoofd
Kavel 1359. Wassen etalagehoofd

Een 20e eeuws wassen etalagehoofd, ca. 1900.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel