Kavel 1499 Zandkleurige vaas, 20e eeuws
Kavel 1499. Zandkleurige vaas, 20e eeuws

Een 20e eeuwse zandkleurige vaas, aan de onderzijde gemonogrammeerd ‘TR’, gedateerd 1998.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 18 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel