Kavel 1272 Zilveren bonbonmandje, Aubert Den Haag 1994
Kavel 1272. Zilveren bonbonmandje, Aubert Den Haag 1994

Een 20e eeuws eerste gehalte (925/1000) zilveren bonbonmandje, groot formaat. Ajour gezaagd, met gecontourneerde rand, versierd met parelrand. Gekeurd met staande leeuw, minervakopje, jaarletter K (1994) en meester- of importeursteken DA+ = Aubert, Den Haag.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 18 x 14 x 6,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel