| Kavel | 1172. Zilveren gelegenheidslepel en roomlepel |
| Omschrijving | Lot: een antieke 18e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren roomlepel, met langwerpige, bladvormige bak, gemerkt met stadskeur Haarlem en meesterteken AH = Arend Hoogland. Met daarbij een antieke zilveren geboortelepel, gemerkt met bijltje en meesterteken ‘IW’. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 17,5 en 10,5 cm |
| Conditie | Lichte gebruikssporen |
| Huidig bod | € 85 |
| Verkocht voor | € 85 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |