Kavel 1172 Zilveren gelegenheidslepel en roomlepel
Kavel 1172. Zilveren gelegenheidslepel en roomlepel

Lot: een antieke 18e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren roomlepel, met langwerpige, bladvormige bak, gemerkt met stadskeur Haarlem en meesterteken AH = Arend Hoogland. Met daarbij een antieke zilveren geboortelepel, gemerkt met bijltje en meesterteken ‘IW’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 17,5 en 10,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel