Kavel 1629 Zilveren lepeldoos, Abraham van Willenswaard Schoonhoven 1830
Kavel 1629. Zilveren lepeldoos, Abraham van Willenswaard Schoonhoven 1830

Een 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tabaksdoos, vermaakt tot lepeldoos, geplaatst op klauwpoten, met hengsel. De doos met gegraveerde deksel en onderkant en geribde zijkanten, aan de binnenzijde gegraveerd ‘A.J. Jukema 1850’, meesterteken 'VW onder ster' = Abraham van Willenswaard, werkzaam te Schoonhoven van 1821 tot 1837, jaarletter V (1830).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 12,5 x 7 x 3,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel