Kavel 1528 Zilveren opdienlepel en juslepel met parelrand
Kavel 1528. Zilveren opdienlepel en juslepel met parelrand

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren opdienlepel en juslepel, beide versierd met parelrand. Gekeurd met lopende leeuw, minervakopje, jaarletter 1908, meesterteken onduidelijk.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 15 en 25 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel