| Kavel | 1480. Zilveren presenteerblaadje |
| Omschrijving | Een 20e eeuws zilveren presenteerblaadje met banddecor. Gemerkt met zwaantje in ovaal. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede 21 cm |
| Conditie | Lichte gebruikssporen en deukje rand |
| Huidig bod | € 140 |
| Verkocht voor | € 140 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |