Kavel 1480 Zilveren presenteerblaadje
Kavel 1480. Zilveren presenteerblaadje

Een 20e eeuws zilveren presenteerblaadje met banddecor. Gemerkt met zwaantje in ovaal.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 21 cm
Conditie Lichte gebruikssporen en deukje rand
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel