Kavel 1688 Zilveren strooilepel en confiture vorkje
Kavel 1688. Zilveren strooilepel en confiture vorkje

tweede gehalte zilveren strooilepel, de gekartelde bak met reliëfdecor van figuren die op het land werken, meesterteken Alle de Haas, Sneek, vermoedelijk jaarletter 1889, en zilveren confiture vorkje, Amsterdam, 18e eeuw

Taxatiewaarde € 70 - € 90
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel